X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Bezpłatne ubezpieczenie PTU dla nabywców kul gaśniczych W-FONO

2009-12-04 09:49 piątek
Certyfikat „NNW – KULA GAŚNICZA” jest dołączany do każdej zakupionej kuli gaśniczej FIRE EXTINGUISHING BALL firmy W-FONO. Gwarantuje posiadaczom roczną ochronę ubezpieczeniową PTU S.A. w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

Przedmiotem bezpłatnego ubezpieczenia PTU są następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała lub rozstroju zdrowia - w następstwie których poszkodowany doznaje stałego uszczerbku na zdrowiu lub ponosi śmierć. Ubezpieczenie obejmuje zdarzenie ze skutkiem trwałego uszczerbku na zdrowiu, w wysokości co najmniej 20 %. Świadczenie pokrywane jest do wysokości 100% sumy ubezpieczenia, jeżeli wskutek nieszczęśliwego wypadku ubezpieczony zmarł przed upływem 24 miesięcy lub doznał 100% trwałego uszczerbku na zdrowiu .

Ochrona ubezpieczeniowa rozpoczyna się dzień po dokonaniu telefonicznej aktywacji certyfikatu i obowiązuje przez 12 miesięcy.

Szczegółowe warunki ubezpieczenia dostępne są na stronie "Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków dla nabywców kul gaśniczych oferowanych przez firmę W-FONO". Wszelkie  informacje dotyczące kul gaśniczych znajdują się na stronie www.kulagasnicza.pl

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Kontakt:

Rzecznik prasowy PTU S.A.
Marek Maciaś
e-mail: marek.macias@ptu.pl
tel. (22) 58 26 318

Informacja prasowa PTU z 24.11.09
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Nadubezpieczenie - sytuacja, w której zgłoszona suma ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.