X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Concordia dla szkół - Bezpieczna Szkoła

2013-08-26 16:23 poniedziałek
Podręczniki, zeszyty, tornister, strój to podstawowe rzeczy, które znajdą się na wyposażeniu każdego ucznia. W uczniowskiej wyprawce nie powinno także zabraknąć polisy ubezpieczeniowej, która w razie potrzeby pomoże rodzicom pokryć koszty leczenia i rehabilitacji, a także wydatki związane ze zniszczeniem mienia szkolnego.

Dobrym pomysłem jest pakiet „Bezpieczna Szkoła”, oferowany przez Concordię Ubezpieczenia. Dzięki niemu uczeń, w pakiecie podstawowym objęty jest ochroną ubezpieczeniową w sytuacji, gdy poniesie trwały uszczerbek w konsekwencji nieszczęśliwego wypadku (NW) oraz w razie najgorszego, czyli w przypadku śmierci w wyniku nieszczęśliwego wypadku (NW) i NW komunikacyjnego.

- Szkoły, bo to do nich skierowana jest „Bezpieczna Szkoła”, mogą też wykupić dla swoich uczniów pakiet dodatkowy. Dzięki niemu ubezpieczony przebywający w szpitalu, w wyniku nieszczęśliwego wypadku już od 2 dnia pobytu, (jeśli trwa on nieprzerwanie minimum dwa dni), otrzyma 1 proc. sumy ubezpieczenia, za każdy dzień w nim spędzony. Również 1 proc. sumy ubezpieczenia za każdy dzień pozostawania w stanie śpiączki. Ponadto w sytuacji poważnego zachorowanie - 30 proc. sumy ubezpieczenia oraz 100 proc. w momencie przerwania nauki dziecka na studiach wyższych z powodu nieszczęśliwego wypadku lub choroby. Dodatkowo ubezpieczony uczeń może liczyć na zwrot kosztów leczenia i pakiet świadczeń pielęgnacyjnych związanych z NNW - wyjaśnia Daria Gorajska – z Biura Ubezpieczeń Osobowych Concordia Ubezpieczenia.

Warto więc w ferworze przygotowań do „pierwszego dzwonka” zadbać o solidne ubezpieczenie swojej pociechy. Sprawdzić czy na pewno ochrona, wybrana przez szkołę, jest tą najlepszą. Zweryfikować na wypadek jakich zdarzeń chroni ona nasze dziecko oraz wypłatę jakich kwot gwarantuje.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Źródło: Concordia
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczenie bezskładkowe - umowa ubezpieczenia, dla której Ubezpieczający ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.