X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ekstrakonto na obóz narciarski

2011-02-16 08:31 środa
Ekstrakonto Junior to propozycja rachunku Kredyt Banku, która może być szczególnie potrzebnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla dzieci w okresie ferii zimowych.

Konto dla młodzieży Kredyt Banku można otworzyć dla dziecka pomiędzy 13 a 18 rokiem. Do rachunku dołączana jest bezpłatnie międzynarodowa karta Visa Electron Junior, którą można płacić także w Internecie. Miesięczny koszt obsługi karty to 1 zł.

- Podczas ferii chcemy by nasze dzieci cieszyły się wolnymi chwilami od szkoły, odpoczywały, ale też były zabezpieczone finansowo. Konto i karta to doskonałe rozwiązanie dla dziecka podczas tego typu wyjazdów w kraju i za granicą. Przy pomocy karty Visa Electron Kredyt Banku dziecko może samodzielnie zarządzać „swoimi finansami”, a w sytuacjach awaryjnych my – rodzice możemy zasilić konto naszej pociechy w nowe środki. -mówi Monika Nowakowska, Dyrektor Biura Public Relations Kredyt Banku i WARTY.

Do karty bank oferuje ubezpieczenie nieuprawnionego użycia karty, czy rabunku gotówki pobranej z bankomatu (pakiet kosztuje 2 zł). Ponadto, posiadacz konta może skorzystać z szerokiej oferty ubezpieczeniowej WARTY: ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) czy ubezpieczenie Assistance.

Młody klient ma stały i wygodny dostęp do środków na rachunku dzięki systemowi bankowości elektronicznej KB24. Uzupełnieniem konta jest lokata Junior.

Oprócz tego, klienci mogą bezprowizyjnie wypłacać gotówkę z ponad 6000 bankomatów w całej Polsce.

Otwarcie Ekstrakonta Junior trwa zaledwie 5 minut, opłata za jego prowadzenie wynosi 1 zł miesięcznie, a w programie Razem konto jest bezpłatne.

Informacja prasowa Kredyt Banku z dnia 14.02.2011 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz rynku pieniężnego - fundusz, który przy zminimalizowanym ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.