X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Jakich wypadków najczęściej doznają Polacy?

2013-09-02 15:31 poniedziałek
W roku 2012 aż 91 tysięcy osób zostało poszkodowanych w wypadkach przy pracy – wynika z danych Głównego Urzędu Statystycznego. 5 tysięcy Polaków ucierpiało w wypadkach komunikacyjnych. Liczby te uświadamiają, że dobrze byłoby zabezpieczyć się przed majątkowymi konsekwencjami tego typu zdarzeń, chociażby poprzez nabycie solidnego ubezpieczenia.

Jedną z podstawowych polis, która powinna znaleźć się w portfelu każdego Polaka jest ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW), które zapewni nie tylko nam, ale i naszym rodzinom bezpieczeństwo finansowe.
Dzięki indywidualnemu ubezpieczeniu NNW w razie nieszczęśliwego wypadku ubezpieczony uzyskuje środki finansowe np. na pokrycie wydatków związanych z leczeniem i rehabilitacją. To ubezpieczenie, które można kupić w pakietach dotyczących różnych sfer życia ubezpieczonego: rodziny, pracy, zdrowia i życia.

- Ubezpieczenie NNW jest przeznaczone dla wszystkich, którzy nie ukończyli 70 roku życia. Klient sam decyduje jaki zakres ochrony będzie dla niego optymalny i korzystny. Decydując się na tę polisę należy wybierać te ryzyka, które dotyczą nas i naszej rodziny bezpośrednio i sposobu w jaki żyjemy oraz poziomu życia – mówi Konrad Bednarowski, Główny Specjalista ds. Ubezpieczeń, Concordia Ubezpieczenia. - Inny pakiet powinien wybrać ktoś, kto dużo podróżuje samochodem, a inny ten, kto korzysta z komunikacji miejskiej.

Concordia od wielu lat premiuje przezornych i stosujących profilaktykę. Dlatego też wypłaca dodatkowe świadczenia np. w momencie, kiedy doszło do wypadku, a Ubezpieczony miał zapięte pasy bezpieczeństwa. - NNW pozwoli nam w miarę łagodnie przejść najtrudniejszy okres jakim jest rehabilitacja po wypadku, czy stres po stracie najbliższej osoby, bowiem nie musimy się martwić przynajmniej o finanse – dodaje Konrad Bednarowski.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Źródło: Concordia
 
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczony - osoba fizyczna wymieniona imiennie w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.