X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Moja Ochrona - ubezpieczenie pod ręką

2009-10-29 10:03 czwartek
Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) z rachunkiem osobistym to wygodny sposób na zabezpieczenie siebie i bliskich. Klienci MultiBanku mogą bezpośrednio z systemu transakcyjnego konta bankowego przystąpić do grupowego ubezpieczenia „Moja Ochrona” przygotowanego przez BRE Ubezpieczenia TU S.A.

- Z uwagi na to, że niechętnie dopuszczamy do siebie myśl o możliwości udziału w nieszczęśliwym wypadku, nie zawsze odczuwamy potrzebę zabezpieczenia siebie i bliskich. – mówi Tomasz Raczyński, odpowiedzialny za ofertę Centrum Ubezpieczeń MultiBanku – Zdarza się niestety, że życie boleśnie weryfikuje te przekonania, a ze skutkami wypadków musimy radzić sobie sami. Dlatego, przygotowaliśmy atrakcyjną cenowo propozycję skierowaną bezpośrednio do Klientów, którzy posiadają w MultiBanku rachunek osobisty. Wykonując codzienne operacje posiadacze MultiKonta mogą  łatwo, bez zbędnych formalności, zabezpieczyć siebie i bliskich. Oszczędzą w ten sposób czas i pieniądze.  – dodaje.

Przedmiotem ubezpieczenia NNW „Moja Ochrona” jest życie i zdrowie Klientów MultiBanku, a w wersji Rodzinnej, również osób bliskich (mąż/żona, konkubent/ konkubina, dzieci do 26 roku życia), które pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z posiadaczem MultiKonta.

„Moja Ochrona” to produkt, który oprócz zabezpieczenia bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego w wyniku nieszczęśliwego wypadku zawiera także pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub wypadku, gwarantując dodatkowe świadczenia pieniężne również przy pobycie na oddziale intensywnej opieki medycznej. W takiej sytuacji ubezpieczony otrzyma odpowiednio 100 i 200 PLN za każdy  dzień pobytu w szpitalu lub OiOM.- wyjaśnia Małgorzata Knut – Członek Zarządu BRE Ubezpieczenia TU S.A. - Ponadto warto podkreślić, że produkt gwarantuje bardzo wysokie świadczenia sięgające w przypadku śmierci w środku lokomocji kwotę 200 000 zł.- dodaje.

Ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje 365 dni w roku i obejmuje zdarzenia mające miejsce na całym świecie.

Z oferty mogą korzystać wszyscy posiadacze i współposiadacze rachunków osobistych w MultiBanku, którzy ukończyli 18 lat a jednocześnie nie ukończyli 70 lat. Wystarczy zalogować się do serwisu transakcyjnego w Internecie i wypełnić wniosek. Opłata tytułem ubezpieczenia jest pobierana w cyklach miesięcznych, automatycznie z rachunku ubezpieczonego. Dzięki temu Klient nie musi pamiętać o dokonywaniu płatności za ubezpieczenie.

Informacje dodatkowe:


Zakres ubezpieczenia:
  • Śmierć ubezpieczonego w wyniku NW,
  • Śmierć ubezpieczonego w wyniku wypadku w środku lokomocji,
  • Pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub NW,
  • Pobyt na OIOM w wyniku NW.

 Ubezpieczenie NNW „Moja Ochrona” jest dostępne w 2 wersjach: Indywidualnej i Rodzinnej,  każda w 3 wariantach:

Wariant I Wariant II Wariant III
Zakres ubezpieczenia Suma Ubezpieczenia
Śmierć w wyniku NW 25 000 PLN 50 000 PLN  100 000 PLN
Śmierć w wyniku NW w środku lokomocji 50 000 PLN  100 000 PLN 200 000 PLN
Pobyt w szpitalu w wyniku choroby lub NW
100 PLN za każdy dzień pobytu w szpitalu, Świadczenie wypłacane jest od 4 dnia pobytu w szpitalu maksymalnie przez 90 dni w ciągu każdego 12-miesięcznego okresu ochrony ubezpieczeniowej
Pobyt na OIOM w wyniku NW
200 PLN  za każdy dzień pobytu na OIOM
Świadczenie wypłacane jest od 1 dnia pobytu na OIOM maksymalnie przez 5 dni w ciągu każdego 12-miesięcznego okresu ochrony ubezpieczeniowej


Opłata miesięczna tytułem ubezpieczenia:

Wariant I Wariant II Wariant III
Wariant Indywidualny 13,90 zł 25,90 zł 31,90 zł
Wariant Rodzinny 21,90 zł 35,90 zł 43,90 zł

Ubezpieczenie można kupić:
  • w Internecie – za pośrednictwem serwisu transakcyjnego MultiBanku
  • telefonicznie dzwoniąc na MultiLinię
  • w Centrum Usług Finansowych MultiBanku

Kontakt dla mediów

Joanna Antoniak
BRE Ubezpieczenia TU S.A., BRE Ubezpieczenia Sp. z o.o.
Rzecznik Prasowy, PR Manager
joanna.antoniak@breubezpieczenia.pl
http://www.breubezpieczenia.pl
tel.:    +48 22 444 70 21
fax: +48 22 444 70 02
Ks. I. Skorupki 5
00-963 Warszawa

Informacja prasowa BRE Ubezpieczenia z 28.10.09
Zobacz także
« powrót do działu: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Franszyza redukcyjna - zastrzeżona w warunkach ubezpieczenia kwota, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.