X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

NNW pomocne w okresie szkolnych wyjazdów

2014-05-19 12:48 poniedziałek
szkolna wycieczka
W zakresie postanowień umowy jak zawsze warto zwrócić szczególną uwagę również na katalog wyłączeń oraz obowiązki ubezpieczonego w razie wystąpienia zdarzenia ubezpieczeniowego. Z pewnością wśród obowiązków będzie konieczność łagodzenia skutków wypadku, poddania się opiece lekarskiej, niezwłocznego zgłoszenia zajścia zdarzenia do ubezpieczyciela oraz udostępnienia dokumentacji medycznej związanej z wypadkiem. Wyłączenia będą obejmowały przede wszystkim świadome działanie i rażące niedbalstwo ubezpieczonego, wypadki powstałe w związku ze spożyciem alkoholu czy narkotyków lub na skutek wyczynowego uprawiania sportu, choć to ryzyko może zostać równie dobrze objęte ochroną pod warunkiem zapłaty dodatkowej składki. Katalog wyłączeń będzie bardziej lub mniej rozbudowany, ochrona będzie bardziej kompleksowa, im wyłączeń odpowiedzialności będzie mniej.

Nie zastanawiajmy się nad potrzebą opłacania ubezpieczenia NNW szkolnego – tego rodzaju ubezpieczenie nie jest drogie, a odpowiednio dobrane będzie stanowiło realną ochronę dla naszej pociechy. I co ważniejsze będzie działało również w czasie zielonej szkoły czy obozu, kiedy dziecko nie jest pod naszą opieką i może być bardziej narażone na nieszczęśliwe zdarzenia.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Sylwia Krukowska
 
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
  • 2017-07-06 15:18 czwartek ~Anka_Karola | [+] odpowiedz
    Nie wszystkie ubezpieczenia mają ten pakiet assistance a szkoda. My wcześniej nie mieliśmy i odszkodowanie nam wyniosło 300 zł za złamaną rękę. A w pakiecie assistance do ubezpieczenia nnw zwrócili na... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Osoba bliska - zwykle członek najbliższej rodziny ubezpieczonego ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.