X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Oferta NNW dla studenta

2008-07-17 13:31 czwartek
W niniejszym artykule postaramy się przedstawić najciekawsze oferty ubezpieczeń NNW skierowanych do studentów.
W artykule będziemy towarzyszyć Kasi, 22-letniej studentce Akademii Wychowania Fizycznego. Studiuje ona na kierunku turystyka i rekreacja. Nasza bohaterka prowadzi aktywny tryb życia. Sporty ekstremalne i wyczynowe to jej żywioł. Jeśli tylko ma okazję wybiera się ze znajomymi w góry na wspinaczki skałkowe, zimą wyjazdy na narty czy też snowboard, itp. Często wycieczki te odbywają się poza granicami naszego kraju. Przy takim trybie życia nasza bohaterka jest często narażona na urazy lub też wypadki, które mogą skończyć się tragicznie. W niniejszym artykule postaramy się znaleźć ofertę ubezpieczeniową najlepiej odpowiadającą jej potrzebom.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Wybierając jakikolwiek rodzaj ubezpieczenia nie należy kierować się impulsem. Nasza decyzja musi być dokładnie przemyślana a wybrane ubezpieczenie - odpowiadać naszym wymaganiom.
 
Po pierwsze, kiedy już zdecydujemy się na zakup ubezpieczenia NNW, musimy rozważyć naszą aktywność życiową. Musimy odpowiedzieć sobie na pytanie czy jesteśmy często narażeni na sytuacje zagrażające naszemu zdrowiu lub nawet życiu. Należy też wziąć pod uwagę wyjazdy poza granice naszego kraju i zorientować się, czy w razie wypadku ubezpieczenie pokryje koszty leczenia za granicą.

Po drugie należy zebrać jak najwięcej ofert ubezpieczycieli. Informacje te możemy uzyskać u agentów ubezpieczeniowych, na stronach internetowych poszczególnych ubezpieczycieli lub na portalu www.ubezpieczeniaonline.pl.
 
Kolejnym krokiem jest zestawienie ze sobą wybranych ofert i wybranie tej, która najlepiej, spełnia nasze oczekiwania.
 
Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
  • 2010-12-29 16:08 środa ~taa | [+] odpowiedz
    Uprawiasz sport? Przejrzyj dokładnie za jakie urazy dostaniesz pieniądze. Po zerwaniu więzadła krzyżowego w kolanie i rocznej rehabilitacji nie dostałem ani złotówki z ubezpieczenia. Przy podpisywa... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel in blanco - to weksel, który nie jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.