X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleć artykuł znajomemu A A A

Rozpoczęcie roku szkolnego – pakiet ubezpieczenia NNWP w AXA DIRECT

2014-09-09 13:54 wtorek
Początek roku szkolnego to nowe wyzwania dla rodziców i ich dzieci. Przedszkole czy szkoła, na zajęcia trzeba dotrzeć na czas. Wszyscy ci rodzice, którzy wożą swoje pociechy autem, już zawczasu przygotowują się do porannych przejazdów, planując najkrótszą i najlepiej przejezdną trasę. To też pora na planowanie jej w możliwie najbezpieczniejszy sposób. Z pomocą przychodzi tu pakiet ubezpieczenia NNWP, dostępne w AXA DIRECT już od 29zł w skali roku.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!


Wybierając obowiązkowe ubezpieczenie OC można wykupić oddzielnie NNW dla samego kierowcy (NNWK) lub dla pasażerów (NNWP). Oczywiście, w przypadku dużej rodziny z dwojgiem lub większą liczbą dzieci, zdecydowanie korzystniejsze będzie wykupienie pakietu ubezpieczenia NNWP, który obejmuje wszystkich pasażerów podróżujących samochodem.

Wykupując ubezpieczenie NNWP, kierowca zyskuje pewność, że wszyscy podróżujący samochodem pasażerowie są dodatkowo zabezpieczeni. W razie wypadku komunikacyjnego zyskują bowiem świadczenie, o które bez NNWP nie mogliby się ubiegać. Sprawca wypadku na świadczenia może liczyć tylko i wyłącznie gdy jest posiadaczem ubezpieczenia NNWK.

To, co szczególnie należy podkreślić, to fakt, że dzięki ubezpieczeniu NNWP, w razie wypadku z wypłatą świadczenia za szkody nie trzeba czekać na zakończenie leczenia i orzeczenie komisji lekarskiej. Podstawą do wypłaty świadczenia jest odniesione w wypadku uszkodzenie ciała. Dzięki temu sumę świadczenia przeznaczyć można bezpośrednio na opłacenie kosztów związanych z leczeniem
i rehabilitacją.

Wykupiony pakiet NNWP zapewni rodzicom większy spokój, lecz aby zupełnie nie musieli się martwić bezpieczeństwem swoich pociech podczas przejazdów samochodem, wystarczy, że będą pamiętali o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dzieci do 12 roku życia lub też zanim osiągną 150 cm wzrostu, obowiązkowo powinny jeździć w fotelikach umieszczonych na tylnym siedzeniu. Parametry fotelika dobrze jest dobrać, dostosowując je do wagi i wzrostu dziecka. Sprawdzenie atestów fotelika oraz zamontowanie go w prawidłowy sposób to podstawowe czynności zapewniające bezpieczeństwo najmłodszym. 

Źródło: AXA Direct
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Asekuracja - (z łac. assecuratio ubezpieczenie, zabezpieczenie) ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.