X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie na sanki i łyżwy - bądźmy na TAK

2014-02-10 14:29 poniedziałek
Mariusz Górski new

Sport i zabawa ubezpieczone

Jednym z ubezpieczeń dającym szeroki zakres zimowej ochrony jest Sport&Fun z oferty TU Europa. To „dwa w jednym”. Łączy ono klasyczne ubezpieczenie turystyczne, jakie wybierają osoby planujące wypoczynek za granicą lub w kraju, z polisą dającą ochronę podczas różnych aktywności sportowych. Dzięki temu rozwiązaniu nie trzeba kupować odrębnych polis. Podejmując decyzję o zakupie polisy koniecznie trzeba zwrócić uwagę na sumy ubezpieczenia. Im wyższa suma, tym wyższe świadczenia otrzymamy. Przykładowo ubezpieczenie Sport&Fun w wariancie Active Fun zapewnia sumę ubezpieczenia w wysokości 20 000 euro (ponad 80 000 zł). W wariancie Max Fun jest to 40 000 euro (ponad 160 000 zł).

Jeżeli jednak nie planujemy w zimie zagranicznych wojaży, jedną z ofert jest polisa NNW Polska, stworzona przez TU Europa. Działa ona w Polsce i do 30 km w głąb strefy przygranicznej (poza Białorusią). W zależności od wybranej opcji zapewnia m.in. zwrot kosztów ratownictwa i poszukiwań do 10 tys. zł oraz koszty pierwszej pomocy i rehabilitacji. Suma ubezpieczenia NNW wynosi 20 tys. zł. Oferta jest dostępna w trzech wariantach: STANDARD, STANDARD PLUS oraz VIP. Ochroną objęci są również turyści, którzy odwiedzając polskie Tatry czy Karkonosze ulegną wypadkowi po słowackiej czy czeskiej stronie. Ubezpieczenie można dodatkowo rozszerzyć o OC nawet do 50 tys. zł oraz ubezpieczyć bagaż. Po wykupieniu dodatkowej opcji polisa NNW ochroni także narciarzy przed przykrymi konsekwencjami białego szaleństwa. 

Mariusz Górski
dyrektor Departamentu Ubezpieczeń Zagranicznych TU Europa S.A.  
Zobacz także
« powrót do działu: Porady eksperta
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz obligacji - Fundusze inwestycyjne inwestujące w papiery ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.