X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Współpraca Generali z BOŚ w zakresie bancassurance

2009-05-26 10:28 wtorek
logo Generali
W ramach oferowanych świadczeń Klient ma również zapewnioną pomoc domową po hospitalizacji trwającej dłużej niż 7 dni, opiekę nad dziećmi, osobami starszymi lub niepełnosprawnymi, a także dostawę leków i sprzętu medyczno-rehabilitacyjnego.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Ubezpieczenie zawierane jest na okres 12 miesięcy, po podpisaniu przez klienta „Deklaracji przystąpienia" (i opłaceniu składki) i jest automatycznie kontynuowane przez kolejne roczne okresy ubezpieczenia. Wartością dodaną do ubezpieczenia NNW i assistance medycznego jest dostęp do infolinii medycznej, działającej w systemie całodobowym przez 365 dni w roku.

Assistance medyczny i NNW do konta

Generali zaczyna skutecznie wykorzystywać kanał bankowej dystrybucji. Współpraca ta będzie korzystna zarówno dla BOŚ jak i ubezpieczyciela. Klient banku posiadający odpowiedni rodzaj konta, może liczyć na atrakcyjną ofertę ubezpieczeniową i na dodatek nieszczególnie martwić się o opłacanie składek. NNW dodawane do ROR nie jest już czymś szczególnym w Polsce. Co innego z medycznym assistance, które wciąż nie jest takie powszechne nawet wśród zwykłych polis życiowych.

Dzięki ofercie Generali i współpracy z BOŚ każdy klient bardzo łatwo zabezpieczy się przed następstwami nieszczęśliwych wypadków, przy okazji skorzysta z medycznej infolinii i niezbędnej hospitalizacji. Na ile współpraca z BOŚ przysłuży się samemu Generali dowiemy się pewnie pod koniec roku czytając sprawozdanie finansowe ubezpieczyciela. W bancassurance problemem bywa rzeczywisty zysk netto towarzystwa, nie zawsze taki wysoki jakby na to wskazywały opłacane składki. Z drugiej strony w ten sposób produkty Generali mają szansę dotrzeć do wszystkich klientów banku.

Źródło: Generali

Jakub Tabisz
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pracownik - osoba zatrudniona na podstawie umowy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.