X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Współpraca Generali z BOŚ w zakresie bancassurance

2009-05-26 10:28 wtorek
logo Generali
W maju br. Grupa Generali nawiązała współpracę z Bankiem Ochrony Środowiska S.A. w zakresie bancassurance, w ramach której posiadacze i współposiadacze KONT WYJĄTKOWYCH w BOŚ S.A. otrzymają świadczenia dodatkowe do ROR-u, w postaci ubezpieczenia Następstw Nieszczęśliwych Wypadków (NNW) oraz assistance medycznego.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Zakres ubezpieczenia dla klientów BOŚ S.A. obejmuje śmierć, całkowite inwalidztwo oraz trwały uszczerbek na zdrowiu w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także dostęp do całodobowej infolinii medycznej oraz usług z zakresu assistance medycznego. Ochrona ubezpieczeniowa w zakresie ubezpieczenia NNW działa na terenie całego świata, zaś w przypadku assistance medycznego na terenie Polski.

Ubezpieczenie oferowane jest w wariancie indywidualnym i rodzinnym z sumą ubezpieczenia NNW 30.000 zł, 50.000 zł lub 100.000 zł do wyboru przez klienta. Za ubezpieczenia posiadaczy Kont Wyjątkowych VIP składkę opłaca Bank (w wariancie indywidualnym z sumą ubezpieczenia NNW 30.000 zł).

Każdy z wariantów ubezpieczenia gwarantuje wypłatę świadczenia na wypadek śmierci, całkowitego inwalidztwa lub trwałego uszczerbku na zdrowiu w wyniku Nieszczęśliwego Wypadku (NW).

Ubezpieczenie pokrywa również koszty wizyty lekarza pierwszego kontaktu oraz pielęgniarki w miejscu pobytu lub zamieszkania ubezpieczonego, transport medyczny do szpitala oraz wizyty specjalisty fizykoterapeuty w miejscu pobytu lub w poradni rehabilitacyjnej.
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Aktywa netto na jednostkę uczestnictwa - wartość aktywów netto funduszu w ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.