X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie NNW - wszystko, co chciałbyś o nim wiedzieć

2011-04-28 09:00 czwartek

Przeważnie wyłączona z wypłaty świadczenia jest osoba, która doznała uszczerbku na zdrowiu w przypadku:

 • próby popełnienia samobójstwa bądź przestępstwa,
 • spożycia alkoholu, narkotyków bądź innych środków odurzających,
 • prowadzenia samochodu bądź innych pojazdów mechanicznych bez odpowiednich uprawnień,
 • niewłaściwego leczenia, chorób zawodowych,
 • uprawiania sportu wyczynowo - za dopłatą jest możliwość wykupienia takiego ubezpieczenia.

Jakie są koszty ubezpieczenia NNW

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Każda składka zależy od sumy ubezpieczenia, czyli od górnej granicy wypłacanej kwoty ubezpieczenia. Oczywiście na im więcej się ubezpieczymy, tym wyższą składkę będziemy musieli zapłacić.

Wysokość składki zależy także od tego, do której grupy ryzyka zostaniemy zakwalifikowani. Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują przeważnie trzy grupy:
 1. dzieci i młodzież,
 2. dorośli niepracujący lub pracujący w biurze,
 3. osoby o podwyższonym ryzyku – czyli osoby pracujące fizycznie lub też w zawodach o podwyższonym ryzyku (np. górnicy, kaskaderzy). Do tej grupy zalicza się również  sportowców uprawiających niecodzienne i niebezpieczne sporty (sporty walki, wspinaczkę skałkową itp.). Im sport bądź też zawód niesie większe ryzyko, tym składka będzie wyższa. W niektórych przypadkach możemy spotkać się z odmową ubezpieczenia – ryzyko, które poniósłby ubezpieczyciel, jest zbyt wysokie.

Ubezpieczeniaonline.pl
Zobacz także
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
 • 2017-07-14 13:10 piątek ~maxi | [+] odpowiedz
  ALe czy NNW ucznia obejmuje także wakacje poza granicami Polski? Czy jednak lepiej wykupić jakież ubezpieczenie turystyczne? Czy obejmuje ono właśnie NNW plus jakiś pakiet assistance?
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Główny Ubezpieczony - Ubezpieczony wskazujący osoby objęte ochroną ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.