X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Ubezpieczenie NNW – bezpieczeństwo i motywacja dla pracowników

 Lepsze warunki OC dla doradców podatkowych

A co z wyłączeniami odpowiedzialności firm ubezpieczeniowych?

Jeśli chodzi o wyłączenia odpowiedzialności, to OWU zawierają ich stosunkowo niewiele. Inne ubezpieczenia dla przedsiębiorców charakteryzują się większą ilością wyłączeń. Co ciekawe, zakres wyłączeń jest bardzo zbliżony u poszczególnych ubezpieczycieli, co na pewno stanowi duże ułatwienie przy wyborze oferty.

 

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Do najbardziej popularnych wyłączeń należą:

 

 • Następstwa wszelkich chorób lub stanów chorobowych
 • NNW powstałe wskutek umyślnego działania ubezpieczonego lub uprawnionego do otrzymania świadczenia
 • NNW powstałe wskutek popełnienia lub usiłowania popełnienia przestępstwa przez ubezpieczonego
 • NNW powstałe wskutek popełnienia lub usiłowania popełnienia samobójstwa przez ubezpieczonego
 • NNW powstałe wskutek udziału ubezpieczonego w bójkach
 • NNW powstałe wskutek kierowania pojazdem mechanicznym lub innym pojazdem bez wymaganych uprawnień do prowadzenia tego pojazdu
 • NNW powstałe wskutek użycia przez ubezpieczonego alkoholu, narkotyków lub innych środków odurzających
 • NNW powstałe wskutek uszkodzenia ciała spowodowanego leczeniem lub zabiegami leczniczymi (chyba że leczenie dotyczyło bezpośrednich następstw nieszczęśliwego wypadku)
 • NNW powstałe wskutek wyczynowego uprawiania przez ubezpieczonego zarejestrowanego w związku sportowym lub klubie sportowym wszystkich dyscyplin sportu
 • NNW powstałe wskutek działań wojennych, stanu wyjątkowego oraz udziału w zamieszkach, w marszach protestacyjnych i wiecach etc.
 • NNW powstałe wskutek skażenia jądrowego

Ubezpieczenie NNW pracowników jest bardzo dobrym rozwiązaniem zarówno dla małych, jak i dużych zakładów pracy. Dzięki niemu atmosfera wśród pracujących jest lepsza. Pracownik, widząc że pracodawca o niego dba, bardziej szanuje pracę i wykonuje ją lepiej. A więc firma poprawia swoje wyniki, a także rośnie jej renoma. Dobra firma to firma przyjazna dla pracowników.

Paulina Stolarska

Zobacz także
« powrót do działu: Poradniki
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pobyt w szpitalu - odnotowany w dokumentacji medycznej, konieczny ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.